12 Aralık 2014 Cuma

Renkler ve Kristaller :KİTAP

 
             Kristallerle ve şifalı taşlarla ilgili kitaplar okumak çok zevklidir. Büyülü ve renkli bir dünyaya giriyormuşuz gibi hisseder ve mutlu oluruz da ondan :))
 
              Bu güzel kitabı kapuçino, saklıköy bisküvisi ve
dumanlı kuvars kristali eşliğinde takdim ediyorum...
 
 
              Kristaller çeşit çeşit, renk renk. Her bir kristalin işlevi, etkisi, rengiyle birebir bağlantılı. Aynı çakralardaki renk sistemi gibi 7 renk çerçevesinde anlatılıyor özellikleri. Kırmızı (1. çakra), turuncu (2.çakra), sarı (3.çakra), yeşil ve pembe (4.çakra), turkuaz mavisi (5.çakra), çivit mavisi (6.çakra), mor ve beyaz (7.çakra).
 
 Kristalleri kullanarak kendinize veya bir başkasına şifa verme tekniklerini, renk terapileri uygulamak için pratik yolları öğreneceksiniz bu kitapta. Sonlara doğru, kristallerle meditasyon, aura görme teknikleri, kundalini ve karmaya dair ilginç bilgiler edineceksiniz ve kitap bir anda bitiverecek.
           
 
                 Kocaman puntoları ve bol çizimiyle okunması zevkli bir kitap olacak. Melanie Hardner'ın 286 sayfalık bu eseri ülkemizde 2006 yılında Arıtan Yayınlarından çıkmış. Güzel kitap ama kristallerle ve renklerle ilgili daha fazla araştırma yapmamak için bir nedenimiz yok değil mi? :)) Başka kitapların da peşine düşeceğime emin olabilirsiniz...
 
 
İşte...Akşamın kahve ve kristal keyfi de bu kadar...
 
Veeee.... Kristalimize bir de şöyle bakalım! :)))
 
 
 
 

2 yorum: